Doprava

DOPRAVUJEME PO ČR A NA SLOVENSKO

První nákup doručíme po ČR zdarma všem, kteří nakoupí aspoň za 1500 Kč (použijte v objednávce kód "POPRVE"). Při dalších objednávkách pak vždy při nákupu aspoň za 2500 Kč. Na Slovensko doručujeme zdarma  vždy při nákupu aspoň za 3900 Kč/150 EUR.

V případě, že si vyberete zboží s různým termínem dodání, zásilku doručujeme jako kompletní. Zaslání zboží v oddělených zásilkách je možné po individuální domluvě.

ČR

 • Osobní odběr (Praha 7, zdarma) 
  Domluvte se s námi na osobním předání na Praze 7 (ul. U Uranie), online platba předem.
 • Doprava na adresu (IN TIME, 90 Kč) 
  Doručení balíčku do druhého dne na vámi uvedenou adresu. Před doručením dostanete SMS zprávu a email s předpokládaným časem doručení a tel. kontaktem na kurýra. V případě, že vás nezastihneme doma, doručení proběhne následující pracovní den.
 • Doprava domů (DPD, 100 Kč) 
  Společnost DPD Vám doručí balíček do druhého dne, a když vás nezastihne doma, doručí ho následující pracovní den. Jakmile odejde zásilka od nás, DPD Vám pošle SMS a e-mail s informací, že následující pracovní den můžete očekávat balíček. V den doručení vám upřesní čas, kdy kurýr přijede. Obdržíte také přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr, kde uvidíte, jak se k vám balíček blíží. V aplikaci si navíc můžete změnit adresu či termín doručení, zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup nebo přidat náhradní adresu.

 • Balík do ruky (Česká pošta, 119 Kč)
  Česká pošta zásilku doručí na Vaši adresu domů. Při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. V den doručení zásilky vás Česká pošta kontaktuje formou SMS/e-mailu. Termín doručení zásilky je možné změnit přímo na webu České pošty

 

SLOVENSKO

 • Výdejní místo (Uloženka, 100 Kč/4 EUR)
  Zásilku si můžete vyzvednout na jednom z výdejních míst Uloženky nebo DPD SK a to po dobu 7 dní od doručení. Zvolené výdejní místo vepište do poznámky v objednávce.
 • Zmluvný balík (Slovenská pošta, 150 Kč/6 EUR)
  Zásilku posíláme službou "Zmluvný balík" od Slovenské pošty se standardní dobou doručení 3 - 4 pracovní dny. 
  • Doprava domů (DPD, 180 Kč/7 EUR) 
   Dopravu zajišťuje DPD SK. Standardní doba doručení: 2 - 3 pracovní dny.